Zápis na školní rok 2024/25

Otvíráme přihlašování pro zájemce o Roklinku na další školní rok 2024/2025. Přijímáme děti ve věku 3-6 let na třídenní (po-st) a dvoudenní docházku (různé kombinace dní po-st).

V pátek 1. 3. 2024 proběhne v našem zázemí hromadná informační schůzka pro nové zájemce. Vřele doporučujeme se této schůzky zúčastnit. Svůj zájem o schůzku vyjádřete vyplněním této předběžné nezávazné přihlášky. Přihlášky přijímáme do konce února

 

Telefon

773 473 992

Docházka

Ve školním roce 2024/2025 nabízíme pravidelnou docházku ve dnech pondělí až středa od 8:00 do 15:00. Ve dnech státních svátků a školních prázdnin nejsme v provozu.

Je možné volit mezi modelem třídenní a dvoudenní docházky. Při dvoudenní docházce je nutné počítat s tím, že ne všem bude vyhověno ve volbě zvolených dní. Model jednodenní docházky je povolen po dohodě s koordinátorkou pouze ve výjimečných případech pro děti, které již znají prostředí klubu.

provoz

Pondělí

8:00 – 15:00

Úterý

8:00 – 15:00

Středa

8:00 – 15:00

Ceník 2023/2024

Ceny jsou stejné pro dopolední i celodenní docházku. Ceny nezahrnují stravné. Kompletní ceník s podrobnějšími informacemi naleznete zde.

 

Počet dní v týdnuMěsíční příspěvek
3 dny v týdnu4 500 Kč
2 dny v týdnu3 400 Kč
1 den v týdnu1 700 Kč

Průběh zápisu

1.

Vyplnění předběžné přihlášky

Vyplněním přihlášky projevujete zájem o informační schůzku a seznámení s prostředím LK Roklinka.

2.

Seznámení se zázemím

Koordinátorka Vás kontaktuje a domluví si s Vámi osobní setkání v zázemí. Zodpoví Vám všechny Vaše dotazy a následně Vám zašle dokumenty k pročtení.

3.

Podpis smlouvy

V případě, že Váš zájem přetrvává, domluvíte se s koordinátorkou na podpisu smlouvy.

4.

Uhrazení zálohy

Do 7 dnů od podpisu smlouvy uhradíte zálohu ve výši dvou měsíčních příspěvků. Tím máte místo v klubu jisté.

FAQ

Přijímací kritéria

O přijetí dětí budeme rozhodovat na základě těchto kritérií:

  • děti z rodin již zapojených do Lesního rodinného klubu v Čertově rokli
  • věk a zralost dítěte (sebeobsluha, plenky, zapojení do kolektivu)
  • model docházky
  • předpokládaná míra zapojení rodičů do komunity, soulad s filozofií komunity
  • děti s trvalým pobytem na Lesné a v blízkém okolí
  • genderová vyváženost

Na přijetí dítěte do Roklinky není právní nárok.

Očkování

Lesní klub Roklinka spadá pod zapsaný spolek, není školským zařízením, a nepodléhá tak zákonu o ochraně veřejného zdraví. Z tohoto důvodu můžeme přijímat i děti bez povinného očkování a po zákonných zástupcích přihlášených dětí nepožadujeme potvrzení od lékaře o povinném očkování.

Adaptace

Našim přáním je vytvářet místo, kam se budou děti těšit a samy budou pohánět rodiče k odchodu z domu. Tomu chceme jít naproti mimojiné dostatečným prostorem pro adaptaci dítěte. Neomezujeme počet dní a čas, který chce rodič strávit se svým dítětem s námi v Roklince v rámci adaptace.

Je důležité mít na paměti, že u adaptace platí přímá úměrnost, čím častější docházka, tím snadnější adaptace. Stejně důležité je nastavení rodiče a jeho jistota, že docházka do klubu je pro jeho dítě správnou volbou. Jsme otevření sdílet jakékoliv Vaše pochyby a nejistoty. Dopřejte si čas, který potřebujete Vy i Vaše dítě k poznání našeho prostředí a navázání bližších vztahů. Zároveň jsme připraveni bezpečně provést dítě jeho smutkem po rodičích, bude-li to v jakékoliv fázi docházky potřeba.