ŽENSKÉ KRUHY S DĚTMI

9. 2. 2024 | Aktuality

16. 2., 8. 3., 12. 4. 2024

Ženské kruhy jsou očistné, úlevné, až terapeutické. Je to úžasná forma duševní hygieny, péče o sebe samotnou.

Zveme všechny ženy na sérii dalších ženských kruhů, které si pro vás nachystala Jíťa.

TERMÍNY:
1) Pátek 16. 2. 2024: téma EMOCE A JÁ
2) Pátek 8. 3. 2024: téma ODPUŠTĚNÍ
3) Pátek 12. 4. 2024: téma NÁVRAT DO PRÁCE

Setkání žen, které spolu sdílí, inspirují se, podporují, jsou k sobě upřímné a otevřené. Sejdeme se v kruhu žen, v bezpečném prostoru. Naladíme se samy na sebe, posdílíme vše, co nás trápí.

Upozorňujeme, že kruhy probíhají za přítomnosti dětí! Děti mají možnost během kruhu být s maminkou, nebo si hrát ve vedlejší herničce (obě místnosti jsou propojené ), popř. využít nachystaného programu pro děti ve vedlejší místnosti.

Vstupné: 250 Kč/100 Kč (platí se hotově na místě). Zvýhodněné vstupné je určené pro ženy, které mají zaplacené členství v klubu.

Z důvodu omezené kapacity je nutné přihlášení zde: https://forms.gle/bEvsACi3Bfnuhi7Z8

Další aktuality

PROGRAM RODINNÉHO KLUBU NA ÚNOR

PROGRAM RODINNÉHO KLUBU NA ÚNOR

I v únoru se chystá na srubu ženský kruh, a to v pátek, kdy budou pro děti nachystané na zahradě taktéž aktivity spojené s blížícím se masopustem. Ve středy vás zveme již tradičně do tělocvičny, ve čtvrtky zase na srub, třeba na výrobu voskovaných ubrousků. V neděli...

DĚTSKÝ KARNEVAL NA LESNÉ

DĚTSKÝ KARNEVAL NA LESNÉ

18. 2. 2024 od 15:00 Zveme všechny děti i dospělé na karneval s podtitulem "Máme rádi zvířata". V neděli od 15:00 ve společenském centru na Okružní 21. Čeká vás bohatý program a plno zábavy!

Náš rodinný klub

Náš rodinný klub

Máme nový web. Juchů! Náš lesní rodinný klub v Čertově rokli ale nový není, fungujeme již nějaký ten rok. Myšlenka založit komunitní rodinný klub vznikla někdy v průběhu roku 2017 a ve stejném roce zahájil klub svou činnost pod záštitou spolku Vicinis, který podporuje...