Aktuálně: V pátek 26.5. se koná oslava 6. výročí našeho rodinného klubu. Dětský jarmark, divadlo, debata o sebeřízeném vzdělávání...

Program rodinného klubu

19. 3. 2023 | Aktuality

BŘEZEN 2023, STŘEDY A PÁTKY 10:00 – 15:00

Navštívit rodinný klub můžete i v případě, že nemáte zájem o nabízený program. V případě drobného programu to není vůbec problém, pakliže je v plánu divadlo, beseda apod., jste vítáni též, jen prosím počítejte s omezenými prostorovými možnostmi (speciální program se většinou odehrává uvnitř, zahrada je však k dispozici vždy). Pokud je program zpoplatněn navíc oproti běžnému členství, tuto částku navíc při neúčasti samozřejmě neplatíte.

Informace o členských příspěvcích naleznete zde: https://www.lesniklublesna.cz/rodinny-klub/

Další aktuality

Příměstský tábor

Příměstský tábor

24.-27.7.2023 Na léto jsme připravili příměstský tábor pro nejmenší děti. Nasedneme do letadla a obletíme svět, prozkoumáme cizí kraje a třeba se nám podaří společně nalézt ztracené klíče od truhly neznámého cestovatele. Věk dětí: 3-6 let Cena: 2400 Kč Více informací...

6. narozeniny lesního rodinného klubu

6. narozeniny lesního rodinného klubu

PÁTEK 26. KVĚTNA 2023, 10:00 - 15:00 Víte, kdy vznikl náš rodinný klub? Slyšeli jste již jeho historii? A kdo patří k jejich zakladatelům a zakladatelkám? Letos na jaře náš klub oslaví 6. narozeniny a my doufáme, že budete při tom. Při té příležitosti pořádáme již...

Program rodinného klubu

Program rodinného klubu

KVĚTEN 2023, STŘEDY A PÁTKY 10:00 - 15:00 Přijďte si k nám užít jaro na zahradě. V květnu máme nabídku jak pro děti, tak pro rodiče. Vítaní jsou všichni, ať už máte či nemáte zájem o nabízený program. Speciálně zveme všechny naše příznivce na pátek 26.5., kdy budeme...