PROGRAM RODINNÉHO KLUBU NA ÚNOR

8. 2. 2024 | Aktuality, Rodinný klub

I v únoru se chystá na srubu ženský kruh, a to v pátek, kdy budou pro děti nachystané na zahradě taktéž aktivity spojené s blížícím se masopustem. Ve středy vás zveme již tradičně do tělocvičny, ve čtvrtky zase na srub, třeba na výrobu voskovaných ubrousků.

V neděli 18. 2. nepřehlédněte Dětský karneval, který se ponese v duchu zvířecích masek.

Z důvodu opakované nízké účasti vyžadujeme nově na páteční akce přihlášení! Stačí napsat SMS, že se chystáte přijít, na tel. 773 473 992, popř. napsat do události na FB. Při nedostatku přihlášených se akce ruší a srub bude zavřený (přihlášení o tom budou samozřejmě informováni).

Další aktuality

ŽENSKÉ KRUHY S DĚTMI

ŽENSKÉ KRUHY S DĚTMI

16. 2., 8. 3., 12. 4. 2024 Ženské kruhy jsou očistné, úlevné, až terapeutické. Je to úžasná forma duševní hygieny, péče o sebe samotnou. Zveme všechny ženy na sérii dalších ženských kruhů, které si pro vás nachystala Jíťa. TERMÍNY:1) Pátek 16. 2. 2024: téma EMOCE A...

DĚTSKÝ KARNEVAL NA LESNÉ

DĚTSKÝ KARNEVAL NA LESNÉ

18. 2. 2024 od 15:00 Zveme všechny děti i dospělé na karneval s podtitulem "Máme rádi zvířata". V neděli od 15:00 ve společenském centru na Okružní 21. Čeká vás bohatý program a plno zábavy!

Náš rodinný klub

Náš rodinný klub

Máme nový web. Juchů! Náš lesní rodinný klub v Čertově rokli ale nový není, fungujeme již nějaký ten rok. Myšlenka založit komunitní rodinný klub vznikla někdy v průběhu roku 2017 a ve stejném roce zahájil klub svou činnost pod záštitou spolku Vicinis, který podporuje...