PODZIMNÍ SLAVNOST

14. 9. 2023 | Aktuality

PÁTEK 22. ZÁŘÍ 2023, 10:00 – 15:00

Srdečně zveme všechny malé i velké na podzimní slavnost.
Tentokrát jsme pozvali místo divadla Jiřího Boudu, který nám pomůže rozezvučet zahradu hrou na bubny, boomwhackers a jiné perkuse.

Kromě hudebního workshopu vás čeká také workshop vaření východoevropské kuchyně (a společný oběd, na který se těšíme, že něco přinesete) a bylinkový workshop.

Dále se můžete těšit na povídání o blízké zahradě 5 elementů nacházející se na pomezí Lesné a Sadové a o našem rodinném a domškoláckému klubu.

Po celou dobu konání akce swap dětského a dospěláckého oblečení a nemůže chybět ani oblíbený dětský jarmark!

Vstupné: doporučené alespoň 100 Kč (pro členy) / 150 Kč (pro nečleny klubu).

Na všechny se moc těšíme. 

Další aktuality

ŘÍJEN s domškoláckým klubem

ŘÍJEN s domškoláckým klubem

V říjnu se můžete těšit na opravdu nabitý program domškoláckého klubu. Ve čtvrtky je srub i klub otevřený také pro rodiny s mladšími dětmi a miminky ;).

Rodinný a domškolácký klub 2023/24

Rodinný a domškolácký klub 2023/24

I v tomto školním roce pokračujeme s provozem rodinného i domškoláckého klubu! Rodinný klub chceme mít otevřený od středy do pátku, jen středy budou zpřístupněné až od října. Více informací naleznete pod záložkou "rodinný klub". Domškolácký klub rozšiřujeme o mnoho...

ČERVENEC NA SRUBU

ČERVENEC NA SRUBU

I v létě se společně můžeme potkat na zahradě. V červenci je možné využít zahradu v prvním a třetím týdnu ve všední dny, není však zaručené otevřené zázemí. To bude otevřené vždy ve středu (otevírat se bude někdy v průběhu dopoledne). A pokud byste měli jen cestu...