Aktuálně: Zveme všechny příznivce našeho klubu na brigádu na zahradě, která se bude konat v sobotu 29.4. Bližší informace brzy v aktualitách.

Jarní komunitní brigáda

14. 3. 2023 | Aktuality

SOBOTA 29. 4. 2023, 10:00 – 17:00

Zveme všechny naše příznivce, rodiče, členy i nečleny na jarní komunitní brigádu na zahradě, která se bude konat v sobotu 29. 4. 2023.

Pojďme společně připravit naši zahradu na nadcházející sezónu. Přijďte na celý den, nebo jen na chvíli.

Co nás čeká:

  • péče o zahradu
  • trocha budování
  • prostor pro odpočinek a seznámení
  • odpoledne společný oheň s možností opékání

Co se bude hodit:

  • pracovní náčinní (štětce na natírání, rukavice)
  • něco dobrého na společný stůl
  • něco na opečení k ohni

Káva a čaj zajištěny.

Těšíme se na vaše úsměvy a schopnosti!

Managerka brigády bude tentokrát Jíťa.

Další aktuality

Program rodinného klubu

Program rodinného klubu

BŘEZEN 2023, STŘEDY A PÁTKY 10:00 - 15:00 Navštívit rodinný klub můžete i v případě, že nemáte zájem o nabízený program. V případě drobného programu to není vůbec problém, pakliže je v plánu divadlo, beseda apod., jste vítáni též, jen prosím počítejte s omezenými...

Beseda s Janem Kršňákem: O důvěře v digiděti

Beseda s Janem Kršňákem: O důvěře v digiděti

PÁTEK 24. BŘEZNA 2023 OD 10:00 Zveme všechny rodiče, kteří se zajímají o to, jak vychovávat děti v dnešní technologické době na besedu s Janem Kršňákem na téma "Děti a technologie: O důvěře v digiděti". Beseda se koná v pátek 24. 3. 2023 od 10. hod. Máme-li pocit, že...

První měsíce s novou školkou

První měsíce s novou školkou

Rok 2022 spěje mílovými kroky ke svému konci, je proto vhodný čas ohlédnout se za dosavadním životem naší nové lesní "školky" (přesněji řečeno lesního klubu, ale jelikož jako rodinný klub fungujeme již dlouho, používám pro rozlišení spíše tento pojem). Básničky na...