Aktuálně: Zveme všechny příznivce našeho klubu na brigádu na zahradě, která se bude konat v sobotu 29.4. Bližší informace brzy v aktualitách.

Brigáda + lampionový průvod

4. 11. 2022 | Aktuality

V neděli 13. 11. 2022 od 13:30 zveme všechny rodiny zapojené do našich aktivit (lesní školky, rodinného a domškoláckého klubu) na brigádu na srubu spojenou s lampionovým průvodem.

Co nás čeká:

  • péče o zahradu (shrabání listí, vypletí záhonků, natření pískoviště a domečků, úprava kompostérů)
  • výroba jednoduchých lampionků
  • lampionový průvod roklí
  • oheň s opékáním vlastních dobrot

Co se bude hodit přinést:

  • pracovní náčinní (štětce na natírání, rukavice, hrabičky pro děti na listí, apod.)
  • něco dobrého na zub k práci
  • lampionek
  • něco na opečení k ohni

Další aktuality

Program rodinného klubu

Program rodinného klubu

BŘEZEN 2023, STŘEDY A PÁTKY 10:00 - 15:00 Navštívit rodinný klub můžete i v případě, že nemáte zájem o nabízený program. V případě drobného programu to není vůbec problém, pakliže je v plánu divadlo, beseda apod., jste vítáni též, jen prosím počítejte s omezenými...

Jarní komunitní brigáda

Jarní komunitní brigáda

SOBOTA 29. 4. 2023, 10:00 - 17:00 Zveme všechny naše příznivce, rodiče, členy i nečleny na jarní komunitní brigádu na zahradě, která se bude konat v sobotu 29. 4. 2023. Pojďme společně připravit naši zahradu na nadcházející sezónu. Přijďte na celý den, nebo jen na...

Beseda s Janem Kršňákem: O důvěře v digiděti

Beseda s Janem Kršňákem: O důvěře v digiděti

PÁTEK 24. BŘEZNA 2023 OD 10:00 Zveme všechny rodiče, kteří se zajímají o to, jak vychovávat děti v dnešní technologické době na besedu s Janem Kršňákem na téma "Děti a technologie: O důvěře v digiděti". Beseda se koná v pátek 24. 3. 2023 od 10. hod. Máme-li pocit, že...